Etiket,Etiket Üretimi,Ürün Etiketi


6 Temmuz 2012 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İstanbul


Etiketin bir firmanın markası, imajı,kimliği olduğuna inanıyoruz.Markanıza en az sizin kadar değer veriyoruz, çünkü sizin memnuniyetiniz bizim markamızdır.

Baktığımız her şeyde bir etiket görüyoruz. Çarşıda, pazarda, alışveriş merkezlerinde manavda, giyim mağazasında her yerde mutlaka etiketlerle karşılaşıyoruz. Ürünleri değerlendirirken etiketi sayesinde ürün hakkında kısa ve öz bilgileri alıyoruz.

Bazen bir elbise üzerinde, bazen bir makinede, bazen bir sandalyede, bazen bir halıda, bazen bir çikolatada, bazen bir manavda meyve poşeti üzerinde vs, gibi aklımıza gelmeyecek kadar yerde farklı farklı özelliklerde etiket görüyoruz.

Kaliteli bir etiket ürününüz için hem bir imaj hemde ürün hakkında kısa bilgilendirme ve pazarlama fırsatıdır.

İşte biz bu yüzden etiket deyip geçmiyoruz. Profesyonel ekibimizle sektörel ihtiyaçlara en uygun etiketi üretiyoruz.

Çok farklı sektörde ve çok farklı amaçlar için etiket kullanılmaktadır. Bilgilendirme etiketi, kalite kontrol etiketi, demirbaş takip etiketi, terazi etiketi, ürün bilgi etiketi, marka etiketi, garanti etiketi, üretici etiketi, kırılgan etiket, rulo etiket vs gibi etiketler üretmekteyiz.

Sizde firmanızın ürünlerinde imajınızı yansıtmak ,markanıza değer katmak istiyorsanız urunetiketi.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

web tasarim perdeci Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat